Zakończyła się szósta edycja rajdu turystyczno-przeprawowego o puchar Burmistrza Gminy Nowogard. W tym roku w rajdzie wystartowały 74 załogi, które miały do pokonania 8 nowych, przeprawowych odcinków specjalnych. Łącznie do zdobycia było ok.100 pieczątek, w tym dużo błota, bagien i wody, a wszystko do pokonania w 14 godzin.
W niedzielę, 28 września br., na terenie ośrodka "Sarni Las", odbyło się zakończenie tegorocznych zmagań i wręczenie przez zastępcę burmistrza Krzysztofa Kolibskiego nagród tym najlepszym.
A oto lista tych, co dojechali do "mety", a także zwyciężyli:
TURYSTYK:
1.FILIP JULIA, FILIP ZBYSZEK, PIETRZAK TOMEK
2.WIŚNIEWSKI GRZEGORZ, MARCINKOWSKA DAGMARA
3.RAFAŁ STAWICKI, PAWEŁ KALICIAK
4.MARCIN ZARZYKA, ANTEK TERROR
5.JAROSŁAW SAWICKI, KATARZYNA SAWICKA
QUAD:
1.TOMASZ JACENIK ex aequo DZIURA PAWEŁ
2.MARCIN SZARSZEWSKI
3.SEBASTIAN CHOJNACKI
4.TOMASZ MARZEC
5.JAROSŁAW JEDLIKOWSKI
6.RAFAŁ OWCZAREK
7.BARAN MAREK
8.TOMASZ KROMSKI
9.KRYSTIAN ZUZEWICZ
10.BARTŁOMIEJ CZAJKOWSKI
11.MACIEJ BIELASZEWSKI
12.MARIUSZ SZARSZEWSKI
13.PIOTR NYCZ
14.KAROL SKROBISZ
15.PASZKIEWICZ DANIEL
WYCZYN:
1.PAWEŁ DŹWIGAŁA, TOMASZ KACAŁA
2.ANDRZEJ KACAŁA, KUBA STACHOWIAK
3.PARTYK SYLKA, KAMILA SYLKA
4.KAMIL LEŚNY, TOMASZ RZYMKOWSKI
5.ADAM TROJANOWSKI, SEBASTIAN TROJANOWSKI
6.ANDRZEJ WARMIŃSKI, DOMINIK BRZOZOWSKI
7.CĘCAK PIOTR, NATALIA CĘCAK
8.MICHAŁ MARCINKOWSKI, MAREK ZUCHOWICZ
9.RADOSŁAW KUBERA, ŁUKASZ KUBERA
10.JACEK KUBIAK, OLAF KUBIAK
11.DARIUSZ JOŃCZYK, JANINA JOŃCZYK
12.BARTOSZ MISZAŁKOWSKI, AGNIESZKA MISZAŁKOWSKA
13.DARIUSZ DZIĘGIELEWSKI, MARZENA DZIĘGIELEWSKA
14.MICHAŁ HEN, WITOLD PERCZYŃSKI
15.MACIEJ CHOTECKI, BEATA CHOTECKA
16.HORNUNG
17.DARIUSZ HOŁUBICKI, KATARZYNA HOŁUBICKA
18.JAROSŁAW SZUMSKI, PATRYK SZUMSKI
19.PIOTR KRZYMOWSKI, MARCIN KRZYMOWSKI
20.MAREK KSEL, HUBERT KSEL
21.SŁAWOMIR ŁUKASIK, MAŁGORZATA MICKIEWICZ
22.RAFAŁ ŹRÓBECKI, MICHAŁ MAZUREK
WYCZYN Z WYCIĄGARKĄ:
1.WOJCIECH CICHECKI, ZBIGNIEW MARCINKOWSKI
2.ADAM OSTOJAK, WALDEMAR SZCZĘSNY
3.BARAN JAROSŁAW, JACEK GARLIŃSKI
4.PIOTR KOSZYK, KINGA KOSZYK
5.DOMINIC WIERZCHOWSKI, BLANCA WIŚNIEWSKA
6.PIOTR CZYRKUŃ, TOMASZ TYSZKIEWICZ
7.MACIEJ KANP, DOMINIK MARZEC
8.DARIUSZ BĘDZELEWSKI, DOROTA BĘDZELEWSKA
9.TOMASZ TROJANOWSKI, ALAN TROJANOWSKI
10.TOMASZ STĘPNIEWSKI, NORBERT TEPEK
zdjęcia z trasy: Tomasz Wrzesień
zdjęcia z zakończenia: Piotr Suchy