Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

Informacja o V Nowogardzkim Biegu UlicznymTOYOTA KOZŁOWSKI w dniu 7.10.2018 r.

Nowogardzki Bieg Uliczny TOYOTA KOZŁOWSKIInformujemy, iż w dniu 7.10.2018 r. na trasie: alejki nad jeziorem –- alejki przy murach – pl. Szarych szeregów – Promenada – ul Wojska Polskiego – ul. R. Traugutta – ul. Kościuszki – ul. Głowackiego – ul. Kosynierów – ul. M. Rataja – ul. S. Grota-Roweckiego – ul. Lipowa – ul. Świerkowa- ul. Wiejska – ul. T. Kościuszki – ul. Wojska Polskiego – ul. Kard. S. Wyszyńskiego – ul. Stolarska – alejki nad jeziorem odbędzie się V Nowogardzkim Biegu Ulicznym TOYOTA KOZŁOWSKI. Ze względu na uczestników biegu i kibiców prosimy, aby usunąć pojazdy mechaniczne z ulic oraz z przed posesji możliwie najbliżej Państwa mieszkań, gdzie będzie przebiegała trasa V Nowogardzkiego Biegu Ulicznego TOYOTA KOZŁOWSKI.. Jednocześnie zwracamy się z prośbą
o zamknięcie psów na posesjach, tak aby one nie utrudniały zawodów. Informujemy również, iż bieg będzie trwał od godz. 11.00 do zakończenia (około godz.15.00). W tym czasie trasa będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Przepraszamy za utrudnienia.

Z poważaniem
Organizatorzy

Prezentujemy numery startowe oraz medale

Prezentujemy numery startowe oraz medale
Prezentujemy numery startowe oraz medale w V Nowogardzkim Biegu Ulicznym TOYOTA KOZŁOWSKI. Numery startowe będą podzielone dla biegaczy na 5km i na 10 km ( na zdj. przykładowy numer startowy dla 10km - biegacze na 5km otrzymają podobny numer o innym kolorze). Startujący na 5 km i 10 km otrzymają pamiątkowe medale za udział w V NBU TOYOTA KOZŁOWSKI według załączonego projektu :) Jeśli ktoś się jeszcze nie zapisał zachęcamy do niezwłocznego zapisu na stronie www:
Bieg na 5 km
https://sport-time.com.pl/competitionUsers/listCompetitors…
Bieg na 10 km:
https://sport-time.com.pl/competitionUsers/listCompetitors…...

DO ZOBACZENIA 7.10.2018 r. w NOWOGARDZIE !!!

PRESSGLAS sponsorem V NBU TOYOTA KOZŁOWSKI

Biegamy i wspieramy
Firma PRESS GLASS jest jednym z partnerów V Nowogardzkiego Biegu Ulicznego Toyota Kozłowski

PRESS GLASS to firma aktywnie działająca na rynku globalnym jako przetwórca szkła płaskiego dla branży budowlanej. Firma współpracuje z kilkuset stałymi odbiorcami w Europie i na innych kontynentach. Globalnie firma oferuje swoje produkty pod marką PRESS GLASS, na rynku brytyjskim jest obecna również pod marką GLASS SYSTEMS, a na rynku amerykańskim również jako marka GLASS DYNAMICS. PRESS GLASS posiada w sumie 11 zakładów produkcyjnych w Europie i Ameryce Północnej.

W grudniu 2017 roku podjęto decyzję o budowie czwartego w Polsce zakładu produkcyjnego PRESS GLASS SA w miejscowości Miętno koło Nowogardu. Zakład oddano do użytku we wrześniu 2018 roku. Zakład o powierzchni 20 tyś m2 produkuje szyby zespolone dla producentów stolarki okiennej z Europy Zachodniej oraz Polski północno-zachodniej.

Pracownicy PRESS GLASS w barwach akcji „Biegamy i wspieramy” angażują się wspólnie z firmą w działalność charytatywną, podejmują nowe inicjatywy, by pomagać innym.

Za każdego uczestnika biegów firma przekazuje na cele charytatywne określoną kwotę. Za pomysłem akcji „PRESS GLASS – biegamy i wspieramy” stoi idea będąca połączeniem chęci promowania aktywnego trybu życia oraz wspierania działalności charytatywnej.

Zachęcamy Was do kibicowania! Będzie nam miło spotkać Was na trasie V Nowogardzkiego Biegu Ulicznego Toyota Kozłowski. Kibicujcie wszystkim i wszędzie - na trasie rozpoznacie nas po śnieżnobiałych koszulach z logo akcji PRESS GLASS „Biegamy i wspieramy”.

Do zobaczenia 7 października 2018 roku!

Dowiedz się więcej jak akcja PRESS GLASS „Biegamy i wspieramy” zmienia los potrzebujących i może zmienić Twoje sportowe życie

TOYOTA KOZŁOWSKI - PARTNEREM GŁÓWNYM V Nowogardzkiego Biegu Ulicznego

V edycja Nowogardzkiego Biegu Ulicznego
Już 7.10.2018 r. w Nowogardzie odbędzie się jubileuszowa V edycja Nowogardzkiego Biegu Ulicznego. Patronat nad imprezą objął po raz 5 Pan Jan Kozłowski właściciel salonów samochodowych TOYOTA. ZAPRASZAMY serdecznie do salonów TOYOTA KOZŁOWSKI w Nowogardzie i Szczecinie pod adresami: Moja Toyota PlusKozłowski ul. 3 Maja 27b 72-200 Nowogard, TOYOTA Kozłowski ul. Struga 17 70-777 Szczecin.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO NOWOGARDU NA V Nowogardzki Bieg Uliczny TOYOTA KOZŁOWSKI