Od blisko 12 lat z inicjatywy Burmistrza Roberta Czapli, trwa porządkowanie naszej gminy. Przez ten czas bardzo wiele osób (najczęściej zalegający z płatnością alimentów i osoby skazane wyrokiem sądu za drobne przewinienia), na poczet kar sprzątały i odśnieżały ulice, odchwaszczały chodniki, likwidowały dzikie wysypiska śmieci lub zamalowywały szpecące napisy na elewacjach budynków. Ten czas, to również dobra współpraca burmistrza z Zakładem Karnym w Nowogardzie, dzięki któremu osoby odbywające karę pozbawienia wolności, przyczyniały się do upiększania naszego miasta poprzez pracę na rzecz jej mieszkańców. Każdego dnia te osoby pracują na naszych ulicach i wnoszą swój wkład w piękno naszego miasta i gminy.

porządkowanie obrzeży krawężników wzdłuż ścieżki wokół jeziora
porządkowanie obrzeży krawężników wzdłuż ścieżki wokół jeziora

 

 

 

 

 

308091711 412351497690237 7314329769110753637 nporządki na skwerku - pl. Ofiar Katynia

 

 

 

 

 

 

sprzątanie, prace porządkowe przy szalecie miejskim i przy chodnikach na ul. 5 Marca
sprzątanie, prace porządkowe przy szalecie miejskim i przy chodnikach na ul. 5 Marca