KONKURS PLASTYCZNY-ROZSTRZYGNIĘCIECo dwa tygodnie rozprowadzane są w naszej gminie Nowogardzkie Wiadomości Samorządowe w których na ostatniej stronie znajduje się kolorowanka, przedstawiająca znane w Nowogardzie miejsce.
Aby wygrać, należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie/skan pracy plastycznej wraz z uzupełnionymi załącznikami: kartą zgłoszeniową oraz oświadczeniami rodziców, które znaleźć można poniżej. Następnie, prace publikowane są na profilu facebookowym. Zdjęcie musi zdobyć największą liczbę polubień/reakcji. Nagrodę-maskotkę, otrzymują autorzy zwycięskich prac w dwóch kategoriach wiekowych: od 3 do 8 lat oraz od 9 do 15 roku życia.
23 listopada br. burmistrz Robert Czapla nagrodził autorkę zwycięskiej pracy Nadie Grende w kategorii wiekowej od 9 do 15 lat,
Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim zainteresowanym wygraniem limitowanej maskotki z napisem "I Love Nowogard" przypominamy, że w jutrzejszym wydaniu - 25.11.2021 r. Wiadomości Samorządowych, będzie dostępny kolejny rysunek przedstawiający Szpital. Zdjęcia prac należy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8 grudnia włącznie.