2021 10 12 food truck

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków przyjedzie do Nowogardu!
Już 16 i 17 października przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu Szarych Szeregów zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 
Food trucki wykorzystują ciepłe dni aż do samego końca i kontynuują swoją podróż po Polsce. Trafią i do Nowogardu, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, hiszpańskie churrosy, gruzińskie chinkali, czy meksykańskie quesadille. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.
Organizatorzy wydarzenia stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy oraz świeże owoce w czekoladzie.
Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.
Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!
Strona wydarzenia: facebook.com/events/400838384804740

Co?  I Festiwal Smaków Food Trucków w Nowogardzie
Gdzie? Plac Szarych Szeregów
Kiedy? 16 i 17 października w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Nowogard
Browar Amber