Rata za alkohol do 30 września 2021 r.

UWAGA! PRZEDSIĘBIORCY PROWADZACY SPRZEDAŻ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2021 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

Opłata za zezwolenia wnoszona jest na rachunek Gminy Nowogard : Nr 61 1240 3884 1111 0000 4209 2470

20210914 142742Co dwa tygodnie rozprowadzane są w naszej gminie Nowogardzkie Wiadomości Samorządowe w których na ostatniej stronie znajduje się kolorowanka, przedstawiająca znane w Nowogardzie miejsce. Ogłoszony przez Burmistrza Nowogardu konkurs na najładniej pokolorowany rysunek cieszy się dużym zainteresowaniem.

Aby wygrać należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie/ skan pracy plastycznej wraz z uzupełnionymi załącznikami :kartą zgłoszeniową oraz oświadczeniami rodziców, które znaleźć można poniżej. Następnie, prace publikowane są na profilu facebookowym. Zdjęcie musi zdobyć największą liczbę polubień/ reakcji. Nagrodę- maskotkę, otrzymują autorzy zwycięskich prac w dwóch kategoriach wiekowych: od 3 do 8 lat oraz od 9 do 15 roku życia.

Dziś, 14 września br. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla nagrodził autorkę zwycięskiej pracy. Dyplom i nagrodę niespodziankę otrzymała Janina Szadkowska w kategorii wiekowej 3-8 lat.
Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim zainteresowanym wygraniem limitowanej maskotki z napisem "I Love Nowogard" przypominamy, że w aktualnym wydaniu Wiadomości Samorządowych z dnia 15.09.2021, będzie dostępny kolejny rysunek przedstawiający dożynki w Słajsinie . Zdjęcia prac należy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 września włącznie.