Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

olchowo2Inwestycje w infrastrukturę rekreacyjną odbywają się nie tylko w Nowogardzie, gdzie niedawno oddano mieszkańcom do użytkowania ścieżkę dookoła jeziora. Zadania związane z inwestycjami w obszarze wypoczynku i rekreacji realizowane są również w sołectwach.W czwartek, 6 grudnia br. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla ogłosił ponownie przetarg na budowę pomostu nad Jeziorem Olchowskim. Planuje się, że pomost, który będzie służył zarówno turystom jak i wędkarzom, będzie miał długość 32 metrów. Drewniana konstrukcja będzie posadowiona na palach żelbetowych. - Krok po kroku inwestujemy w zadania, które wzbogacają naszą gminę, również pod względem rozwoju turystyki i rekreacji – powiedział burmistrz Robert Czapla.

Zapraszamy wykonawców do składania ofert. Termin realizacji zamówienia wynosi: 7 miesięcy od daty podpisania umowy.

Szczegóły oferty dostępne są w Wydziale Inwestycji i Remontów, Plac Wolności 5 pokój 212 lub pod numerem telefonu 91 39 26 240 lub pod adresem: http://bip.nowogard.pl/unzip/10112.dhtml
(bs)