Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/12/06_Choinka_rozswietlenie/
W czwartek, 6 grudnia br. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla wraz z córką Julią dokonał rozświetlenia choinki na Placu Wolności. W tym roku tradycyjne zapalenie lampek na największej choince w mieście, na które licznie przybyły dzieci wraz z rodzicami, nabrało większego wymiaru. Jak powiedział burmistrz Robert Czapla z okazji "Mikołajek" dla wszystkich najmłodszych i nieco starszych nowogardzian na placu przez ratuszem stanęła zupełnie nowa choinka. Ubiegłoroczna, mieni się o zmroku światełkami tuż przy wjeździe na osiedla Bema. Organizacją atrakcji związanych z rozświetleniem choinki, zajął się Nowogardzki Dom Kultury.

Były "śnieżynki" rozdające dzieciom ufundowane przez burmistrza słodycze i piosenki o zbliżających się świętach. Na Placu Wolności nową choinkę podziwiali też mieszkańcy Nowogardu i radni Renata Piwowarczyk i Paweł Lembas. Na placu można też było kupić m.in. świąteczne ozdoby i akcesoria. (BS. fot. BS/nws)