PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/12/05_Sarni_Las/
W ciągu kilku ostatnich dni nieznani sprawcy zniszczyli tablicę edukacyjną oraz ukradli kosz na śmieci i osiem drewnianych ławek, które ustawione były przy drewnianych stołach na polanie w Sarnim Lesie.Szkody, które wyrządzili wandale, będą teraz przez Gminę naprawione tak, aby mieszkańcy mogli nadal korzystać z uroków polany w Sarnim Lesie. Koszt napraw może wynieść około 6 tys. złotych. 

Drewniane ławki, ogrodzenia, miejsca na ogniska stwarzają mieszkańcom możliwości wypoczynku, ich dewastacja zaś powoduje, że pozostali mieszkańcy nie mogą z nich korzystać a dodatkowo naraża to budżet gminy na straty finansowe.

Apelujemy do użytkowników miejsc rekreacyjnych na terenie Gminy Nowogard, aby korzystali z nich w sposób rozsądny i zgodny z przeznaczeniem. (BS, fot. mb)