Burmistrz Nowogardu
zaprasza do składania ofert na stanowisko
młodszy referent  w Biurze Rady
wydziału Kancelarii Urzędu Miejskiego w Nowogardzie
miejsce pracy Nowogard (woj. zachodniopomorskie)

Poszukujemy osoby do prowadzenia sprawnej obsługi administracyjno-technicznej Rady Miejskiej w Nowogardzie.

Zakres obowiązków:

  1. Opracowywanie projektów porządków obrad Rady Miejskiej w Nowogardzie, stałych i doraźnych komisji
  2. Kompletowanie dokumentów i materiałów na posiedzenia rady i posiedzenia
  3. Wykonywanie zadań wynikających z ustaleń
  4. Prowadzenie rejestrów interpelacji i wniosków zgłaszanych na posiedzeniach rady i posiedzeniach komisji oraz przestrzeganie ich sprawnego załatwiania.
  5. Prowadzenie rejestru uchwał rady oraz przepisów
  6. Prowadzenie obsługi kancelaryjnej Przewodniczącego
  7. Protokołowanie sesji, posiedzeń, zebrań i spotkań.
  8. Przestrzeganie zgodności z prawem projektów uchwał i innych dokumentów.
  9. Wykonywanie prac związanych z wyborami oraz

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia na stronie www.bip.nowogard.pl  lub pod nr tel. 913926204 – pani Ewa Łaszuk. Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z procedurą naboru wskazaną  w ogłoszeniu o naborze.