2016/06/13_v_runda_motocross
W niedzielę, 12 czerwca br., na nowogardzkim torze motocrossowym „Smoczak”, rozegrana została IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej.

Z nowogardzkiej ekipy najlepiej pojechała w swej kategorii Żaneta Zacharewicz, która zajęła 1 miejsce (MX KOBIET), Tomasz Litwin uplasował się na 10 miejscu w kategorii MX1C. W tym miejscu warto wspomnieć, że jeszcze tydzień temu, ten nowogardzki zawodnik chodził wsparty o kule z powodu nogi w gipsie. To tylko pokazuje z jakim zacięciem mamy zawodników jeżdżących w barwach klubu KM Cisy Nowogard. 6 miejsce w kategorii MX Quad Open zajął Tomasz Jamroży (brat polskiej piosenkarki Margaret), który jeździ również w barwach nowogardzkiego klubu.

Puchary zwycięzcom wręczał m. in. burmistrz Robert Czapla, który pogratulował nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim zawodnikom i organizatorom za profesjonalizm.

Mistrzostwa Polski mogły odbyć się dzięki wielu inwestorom, ale również przy wsparciu finansowemu Burmistrza Nowogardu.